Hakkımızda

neticerik.com , 2019 yılı Eylül ayı içerisinde iyi hizmet tarafından kurulmuştur. iyi hiznet, başta SEO olmak üzere Wordpress, Sosyal Medya ve Manuel Spam gibi sektörün ihtiyaçlarını karşılayan iyi hizmet, oldukça uzun bir süredir sektör içerisinde başarılı çalışmalar yürütmektedir.


 

 


neticerik.com , bir internet adresinin makale, "içerik" alanında ihtiyaçlarını yönelik hizmetler sunmaktadır. Bilişim Teknolojileri alanında Dijital hizmetler sunan şirketimiz hiçbir kurum ve kuruluştan maddi, manevi yatırım ve teşvik almamıştır. Biraz önce de belirttiğimiz üzere Bilişim Teknolojileri ve siber güvenlik alanında uzmanlıklar kazanan ekibimiz, yaşanılan sorunlara nokta atışı çözümler üretmektedir.


 


neticerik / iyihizmet.net üzerinden hizmet almadan önce Kişisel Veriler ve Genel Gizlilik Sözleşmesi ve Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi belgelerini okumanızı öneririz. Bu sözleşmeler hem müşteri olarak sizi hem de bizleri yasal olarak koruma altına almaktadır.


 


Profesyonel Destek


 


neticerik.com üzerinden herhangi bir hizmet alan kişiler, istediği çözüm önerisini profesyonel bir şekilde alabilirler. Hizmetlerimiz kategorisi içerisinde yer alan tüm ürünlerimizin arkasında duruyor, herhangi bir sorun ya da sıkıntı olması durumunda 24 saat destek sunuyoruz. Her müşteri, destek bölümü üzerinden günün herhangi bir saatinde talep göndererek istek ve taleplerini dile getirebilir.


 


Uygun Fiyat


 


neticerik.com, vermiş olduğu tüm hizmetlerini piyasa şartlarını göz önünde bulundurarak ücretlendirmiştir. Maksimum kalitede hizmet veren şirketimiz, her bireyin bu tarz hizmetlerden faydalanabilmesi için uygun fiyat politikasına geçmiştir. Kaliteli, sorunsuz ve destek dolu hizmetlere her zaman uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.


 


Profesyonel Kadro


 


neticerik.com içerisinde yer alan tüm hizmetler tamamen uzman kadromuz tarafından hayata geçirilmektedir. Bütünü ile başından sona kontrol altında olan işlemler müşterilerimize sorunsuz olarak teslim ediliyor.